Wyniki badań d-dimerów a ryzyko wystąpienia zakrzepicy żył

Ma pytanie taki które dotyczy zakrzepicy kończyn dolnych. Prawie miesiąc temu byłam na pogotowiu z powodu bólu nóg lekarz zbadał mi nogi i serce i okazało się że nie ma obaw do powstania zakrzepicy zły głębokich. Przepisał mi leki Aspirine Cardio i Cyclo 3 forte i maść z heperanyna i kazał przerwać antykoncepcje. I kazał zrobić badanie krwi D-Dimer i mój wynik 441,52ng/ml i byłam u lekarza z wynikiem i kazał mi powtórzyć badanie 19 grudnia i trochę się boje. Nic mię nie boli. Ale boję się wyniku

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani Proszę kierować się zaleceniami lekarza. Jeżeli ma Pani wątpliwości Proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest podwyższony. Proszę powtórzyć badanie w terminie wskazanym przez lekarza.