Ból w okolicy łydki i kolana

Witam. Mam 20 lat i od około początku czerwca boli mnie lewa noga dokładnie w okolicy łydki i kolana. Byłam u lekarza rodzinnego i powiedział m,i dokłądnie w połowie czerwca ze mam zakrzepice i przepisał mi zastrzyki w brzuch CLEXANE 0,6 MG 10 zastrzyków. Wybrałam je i następnie udałam się na USG kończyny i serca i wyszło ze nie mam zakrzepicy i zatoru płucnego.Robiłam badania APTT39 przy normie 43 INR - 1,04 czasprotr- 13,3 Wskaznik ptotr. 96. D-dimery 311Niestosuje antykoncepcji hormonalnej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mieszczą się w granicy normy. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki występujących bóli. Wskazana jest wizyta u lekarza.