Ból przedramienia promieniujący do dłoni

Od ponad 4 miesięcy boli mnie przedramię prawej ręki, najgorzej jest w nocy ból promieniuje aż do dłoni. Miałam robione wyniki krwi i moczu wszystkie są w porządku. Co może być powodem bólu?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bol związany moze byc z uciskiem na struktury nerwowe. Zalecam początkowo wykonac RTG kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam