Ból prawej ręki i łokcia u 55-latki

Witam, od dłuższego czasu boli mnie prawa ręka od barku, łokieć aż do dłoni, nie mogę leżeć na prawym boku ze względu na ból przedramienia. Przy gwałtownych ruchach ręki ( wyciagnięcie) odczuwalny jest ból. Mam skrzywienie kręgosłupa .

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Polecam wizytę u lekarza ortopedy- być może zmiany kostne mogą powodować ucisk na nerwy.
z poważaniem
lek. Michał Kurek