Silny ból prawej ręki od ramienia do łokcia

Witam mam pytanie odnośnie mojej mamy, wiek 55 lat od kilku tygodni odczuwa silny ból prawej reki od ramienia do łokcia. Po trudach namowy pójścia do lekarza udało się moją mamę  namówić i niestety nic lekarz nie zalecił oprócz zlecenia badania krwi, które nic nie wykazał. Lekarz żadnych dolegliwości nie widział,a mama leży na łóżku i nie wie w jaki sposób reke polozyc bo w kazdej pozycji reke tu zacytuje rwie. Czy może to być objaw choroby? Jeżeli tak to jakiej? A może to reumatyzm? Jakie badania moja mama powinna wykonać? Do kogo się zgłosić? Chciałabym jej pomóc, ale nie wiem jak. Lekarz ostatni nie pomógł za bardzo i mama znów nie chce iść do lekarza. powiedzcie prosze gdzie szukac pomocy, dziekuje i pozdrawiam

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Proszę spróbować szukać pomocy u lekarza ortopedy lub neurologa.
z poważaniem
lek. Michał Kurek