Bóle ręki od łokcia po czubki dłoni

Dzień dobry! Boli mnie lewa ręka od łokcia po czubki dłoni, od dłuższego czasu. Wyniki podstawowe, wg Pani doktor rodzinnej, dobre. Nieco wcześniej przyjmowałam antybiotyk - Auglavin. Poprosiłam o skierowanie do reumatologa. Mam 50 lat. Dziękuję z góry!

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u neurologa lub ortopedy. Takie bóle mogą być spowodowane uciskiem na nerw w obrębie stawu łokciowego.
Pozdrawiam