Ból ręki w okolicy łokcia

Jestem kobietą w wieku 41 lat od około miesiąca boli mnie lewa ręka w okolicy łokcia mam trudności w podniesieniu jakiegoś przedmiotu i zaciśnięciu dłoni , ból jest narastający w momęcie napinania i prostowania ręki. Jakie mogą być przyczyny i do jakiego specjalisty mam się udać.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim wskazane jest skonsultowanie się u ortopedy, a w dalszej kolejności u reumatologa. Przyczyną może być zarówno choroba zwyrodnieniowa, jak i przewlekła choroba zapalna.