Ból rąk na zgięciu przy łokciu od wewnętrznej strony

Witam, od kilku dni bolą mnie ręce na zgięciu przy łokciu od wewnętrznej strony (na początku myślałam, że bolą mnie żyły, jednak jest to ból tak jakby mięśnia). Przy zgiętej ręce w ogóle nie odczuwam żadnych dolegliwości, ale przy prostowaniu jej, czuję ból (porównywalny z bólem przy zakwasach po treningu). Jednak nie mam podstaw by sądzić, że mogą być to zakwasy i nie przypominam sobie, żebym wykonywała jakieś gwałtowne ruchy ręką. Co to może być? Powinnam zgłosić się do lekarza? Ból sam minie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego nie da się ocenić przyczyny Pani dolegliwości, sugerowałabym wizytę u lekarza.
Pozdrawiam