Ból ręki od miesiąca

Od miesiąca boli mnie prawa ręka. Ból zaczyna się od górnej kończyny ręki a kończy się na łokciu gdzie mnie kłuje jakby ktoś mnie szpilką w tym momeńcie uderzył.W nocy momentami jest taki ból że się zrywam.

Witam,
prawdopodobnie opisuje Pani neuropatię nerwu łokciowego. Konieczne będzie badanie ortopedyczne oraz neurologiczne w kierunku ucisku nerwu łokciowego.