Ból ręki w 33. tygodniu ciąży

Witam. Mam 22 lata, jestem 33 tygodniu ciąży, od jakiegoś.. miesiąca zauważyłam u siebie ból ręki prawej po nocy. Ból ten się nasila z każdym dniem...Zaczyna się w palcach najbardziej boli II i III palec, dochodzi do tego drętwienie i ten ból promieniuje od tych palców przez łokieć gdzie jest najsilniejszy aż do barku. Lekarz rodzinny powiedział ze nie moze mnie zdiagnozowac przez ciąże, dał skierowanie do neurologa z rozpoznaniem ZABURZENIA KORZENI NERWOW RDZENIOWYCH SZYJNYCH... co robic?

Spokojnie!
W różnym ułożeniu, różny nacisk na nerwy
Ciąża sprzyja obrzękom, Często objawy ciasnoty w kanale nadgarstka czy w rowku łokciowym, objawy ucisku na nerw pośrodkowy czy nerw łokciowy .
Jak ogólny stan: nadwaga?, niedoczynność tarczycy? żylaki?? obrzęki??
Warto rozważyć, zrobić badania : tarczycy, chociaż TSH i nerek kreatynina, krzepnięcie: APTT, d-dimery; porozmawiać z lekarzem.
Unikać dźwigania, dieta bez cukrów, sporo ruchu.
Pozdrawiam