Drętwienia ręki w 8 miesiącu ciąży

witam W 8 miesiącu ciąży zaczeła mi drętwieć prawa ręka.Obecnie córka ma już 1,5 roku i dalej mi drętwieją 3 palce-3/4/5 kciuk i wskazujący nie i boli nadgarstek. Rtg szyi,emg ręki nic nie wykazało. usg dłoni-nieznacznie zwiększona ilość płynu w stawie promieniowo-nadgarstkowym i nerw łokciowy z przewężeniem w kanale Guyona. Bardzo proszę o odpowiedz co to oznacza? jakie jeszcze badania mogę zrobić aby poznać przyczynę tych dolegliwości? dodam,że nie pracuję przy komputerze. z góry dziękuję.

Objawy ciasnoty i ucisku na nerw łokciowy :
" Rtg szyi,emg ręki nic nie wykazało. usg dłoni-nieznacznie zwiększona ilość płynu w stawie promieniowo-nadgarstkowym i nerw łokciowy z przewężeniem w kanale Guyona. "
Do Chirurga . odciążenie kończyny, W razie nasilenia dolegliwości, może być wskazane operacyjne odsbarczenia