Ból ręki pod pachą i ból piersi

Witam mylam okna i niewiem czy mnie przewialo czy to jest cos innego bo boli mnie troche prawa reka pod pacha i bardzo boli prawa piers w piersi nic nie wyczowam zadnych gozkow i czy moge sobie ja nacierac jakas mascia przeciw bolowa?
ponad rok temu

Powinna Pani przede wszystkim udać się do lekarza POZ. Będzie mógł on panią zbadać, zlecić dodatkowe badania diagnostyczne wedle potrzeby i na podstawie zgromadzonych danych podjąć decyzje o skierowaniu do specjalisty i/lub zaproponować leczenie Pani dolegliwości.