Ból ręki od pachy po dłoń a zakrzepica

Witam. od jakiego czasu czesem rwala mnie reka . od wczoraj boli caly czas,troche spuchla. lewa reka mnie rwie w srodku , uczucie jak by mnie ktos ciagnol za zyly,mam uczucie ciezkosci,, uczucie to podobne do relmatyzmu, rwie mnie mocno w srodku cala reka od pachy po dlon. co to moze byc? zakrzepica:? prosze o pomoc. sylwia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem patologii naczyniowych, w tym zakrzepicy. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie udać się do lekarza!