Ból ręki pomimo operacji zespołu cieśni nadgarstka

Jestem po dwóch operacji zespołu cieni nadgarstka łacznie 4 zabiegi , niestety lewa reka nadal mnie boli od palców do przedramienia, ból jest palący zabieg był wykonany w 2012r , zrobiłam badanie przewodnictwa nerwowego co tylko potwierdziło ze nie powinnam miec wogóle żadnych zabiegów ciesnia była znikoma, prawdopodobnie przyczyną jest niesprawny kregosłup.. ale co mam robic z dłonią która nieziemsko mi dokucza? proszę o rade co dalej robic lekarz ortopeda nie wie. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy.

Proszę zgłosić się do neurologa celem dalszej diagnostyki i oceny czy Pani dolegliwości nie wynikają z ucisku na inne nerwy np. nerw łokciowy co może dawać "podobne" objawy.
Po diagnostyce neurologicznej dalsza diagnostyka i leczenie u ortopedy/chirurga plastycznego zajmującego się chirurgią ręki.

pozdrawiam

Marek Paul