Ból rzepki kolanowej po operacji i rekonstrukcji więzadła

Witam jestem po 7 operacji kolana lewego. 26,08,2013 miałam rekonstrukcje więzadła ACL. Boli mnie z przodu kolano tak jakby pod rzepka przeskakuje. Jak zginam czy stoje i ruszam kolanem to przeskakuje i potrafi sie zablokowac. Ból jest taki ze boli kolano, łydka, kostka i w srodku stopy i dretwiej duzy palec u stopy. Czy to moze byc coś poważnego

Witam.
Niestety, bez dokładnego badania nie ma możliwości postawienia diagnozy i odpowiedzi na pytanie, na ile Pani dolegliwości są poważne. Radzę jak najszybciej skonsultować problem ze swoim fizjoterapeutą lub lekarzem ortopedą.
Pozdrawiam.

Szanowana Pani, w przypadku Pani objawów konieczne jest kontrolne badanie ortopedyczne, które powinno być przeprowadzone w pierwszej kolejności przez operującego Panią w sierpniu lekarza. Opisane przez Pania objawy mogą mieć charakter przejściowy jednak w żadnym wypadku nie można ich bagatelizować. Życzę szybiego powrotu do zdrowia.