Ból środkowej części stopy u 20-latki

Dlaczego boli mnie od wewnętrznej strony środek stopy ?) Buty mam bardzo wygodne, na grubej podeszwie, ból trwa już około miesiąc w obu stopach, jednak pojawia się tylko przy chodzeniu i to nie za każdym razem.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani dolegliwości wymagają konsultacji lekarskiej i osobistego zbadania przez lekarza. Być może doszło do złamania kości śródstopia w wyniku przeciążenia. Proszę zgłosić się do lekarza, w razie konieczności wykonać zdjęcie RTG stopy. Pozdrawiam