Ból środkowej części stopy u 30-latki

Od dluzszego czas boli mnie środek lewej stopy nie mialam żadnego urazu , buty nosze wygodne . Bardzoddużo czasu spędzam w ruchu pracuje fizycznie czasem nawet po 12godz.bez przerwy

Lek. Tomasz Budlewski

W przypadku takich dolegliwości konieczne jest badanie lekarskie. Być może ma Pani złamanie marszowe. Proszę zgłosić się do lekarza ortopedy, być może będzie konieczność wykonania zdjęcia RTG stopy, decyzja lekarza badającego. Pozdrawiam