Co widać na tym zdjęciu RTG złamanej stopy?

Witam jakiś czas temu (2miesiace) źle skoczyłem z podestu i źle stanąłem Po tym wypadku miałem 3dni wolnego strasznie mnie bolała stopa Potem przeszło i od2 tygodnia znów boli mnie stopa (zrobiłem zdjęcie RTG stopy ) Opis zdjęcia zdjęcie stopy prawej wskazuje stan po złamaniu trzonu 3kosci śródstopia że zrostem kostnym odłamów i odczynami okostnowymi Byłem z typ u ortopedy Ortopeda powiedział ze nie widzi na zdjęciu żadnego złamania Dał tabletki i maść i znow mam być za 2tyg.Może ktoś cos pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

bez obejrzenia zdjęcia ciężko się wypowiedzieć proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego.