Bolesność stopy a odzyskiwanie sprawności po złamaniu

Czy kość na poniższym zdjęciu jest zrośnięta i mogę spokojnie chodzić bez strachu, że coś się uszkodzi a zrost się zerwie? Bardzo boli mnie stopa, czy to normalne po zdjęciu gipsu i kiedy minie? Zależy mi na odzyskaniu 100% sprawności. Lekarz kazał ruszać stopę, konkretów się na NFZ nie dowiesz, gdyż na jednego pacjenta jest 10min. Nawet sama musialam sobie zdjąć szynę w domu, bo nie było czasu. Proszę o pomoc. Następna wizyta dopiero za 4 tyg.Co robić? http://zapodaj.net/96a090a4bfc14.jpg.html

Szanowna Pani, jeżeli unieruchomienie trwało nie krócej niż 6 tygodni nalezy (dla Pani wieku) przyjąć,że mamy do czynienia ze zrostem ale jeszcze bez przebudowy kostnej. W pierwszej fazie uruchamiania sugeruję chodzenie na "pełnej stopie" bez odbicia z palców. Buty płaskie, o sztywnej podeszwie,wygodne - zakaz sportu (szybkiego chodzenia, biegania itd ) do czasu wizyty kontrolnej. Na zdjęciu widoczny jest obraz po przebytym złamaniu bez przemieszczenia odłamów kostnych. Pozdrawiam.