Bolesność stopy po złamaniu a odpowiednia rehabilitacja

http://zapodaj.net/96a090a4bfc14.jpg.html Czy kość na tym zdjęciu jest zrośnięta i słusznie zdjęto mi szynę po 5 tyg od złamania. Na RTG powiedziano mi, ze kosc nie jest zrosnieta i raczej mi nie zdejma a lekarz ortopeda zas kazal zdjac, chodzic i stwierdzil, ze leczenie jest zakonczone i sama mam rozruszac stope. Jedyne cwiczenie, ktore podal to rolowanie butelki. Stopa strasznie boli! Co robić? Czy mam wykupic prywatnie jakies zabiegi rehabilitacyjne czy faktycznie jakos sama dojde do siebie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Na początek proponuję udać się ponownie do ortopedy ze względu na silne dolegliwości bólowe uniemożliwiające Pani funkcjonowanie. Jeśli ponownie stwierdzi, że nie ma wskazać do dalszego leczenia ortopedycznego, proszę udać się do lekarza rehabilitacji, który pokieruje Panią na odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne.
Pozdrawiam