Bolesność rozścięgna podeszwowego a odpowiednie działania

Witam mam pytanie odnosnie mojego proble u jak i leczenia. Stwierdzona diagnoza too bol rozsciegna podeszwowego cos takiego leczenie to ostrzykiwanie czyms z wlasnej krwi przy znieczuleniu. Czy to leczenie przyniesie pewne wyleczenie i czy podawanie znieczulenia jest bardzo biolesne bo domyslam sie ze tylko stope bede sama mial znieczulana ? Prosze o odpowiedz ewentualne rozwiniecie tematu tej metody leczenia moze propozycja innej. Zabieg i leki nie pomogly trwa to pol roku juz.

Aleksander Ropielewski

W przypadku braku poprawy po leczeniu zachowawczym i odciażeniu sropy podanie czynników wzrostu jest jedną z metod, która może przynieść pomocny efekt. W dalszym jednak ciągu kinieczne bedzie stosowanie rehabilitacji. Jest to metoda bezpieczna i nie ma powodu do obaw odnośnie ew. dolegliwoci bólowych podczas wykonywania procedury, która może być przeprowadzona w miejscowym znieczuleniu.