Dlaczego odczuwam ból w środku stopy?

Witam od dwóch dni boli mnie stopa. Nie miałam żadnego urazu ani wysiłku. Noszę buty na płaskiej podeszwie, nie noszę butów na obcasie.Buty są bardzo wygodne noszę je już 3 sezon, dobrej jakości. Ból występuje w środku prawej stopy , Ja jak wycinamy stopę i boli jak się chodzi, wręcz muszę chodzić na pięcie bo ból jest silny. Nie bolą palce ani pięta ból jest umiejscowiony w środku stopy nie boli mnie część zewnątrz na tylko od wewnątrz. O czym to może świadczyć? Czy zwykłe przeciwbólowe pomogą? Z góry dziękuję

Niezbędne jest badanie przedmiotowe oraz badanie RTG stopy. Zachęcam do wizyty u ortopedy najlepiej, może Pan oczywiście przyjąć lek przeciwzapalny i przeciwbólowy w tabletce.