Puchnięcie stopy po złamaniu palca

Witam.mam okropny problem po zlamaniu malego palca u stopy.Stalo się to 5 tyg temu został nastawiony i unieruchomiony. Po takim czasie nadal mnie boli prawie cala stopa od góry (oprócz okolice duzego palca) i wszystkie poduszeczki od spodu stopy.wizyte mam dopiero za 2 tyg a do tej pory mam chodzic o kulach (zalecenie lekarza).Czy to normalne ze boli tak dlugo? Nadal stopa puchnie jak trzymam w dół i dretwieje.czy faktycznie jeszcze 2 tyg powinnam chodzić o kulach (po domu chodze tez na pięcie)

Renata GrzechociĹska

Tak, proponujęobciążać kończynę dolna, w miarę możliwości trzymać ją wyżej oraz stosować maści przeciwzapalne/przeciwbólowe, a także zimne okłady do czasu wizyty u ortopedy.