Ból śródstopia

Witam, od jakiegoś czasu odczuwam bóle w śródstopiu. Pojawiają się przy zgięciu stopy lub gdy założę buty na obcasie. Lekarz rodzinny zalecił mi zrobić rtg i udać się do ortopedy. Dziś zrobiłam zdjęcie, niestety na wizytę u ortopedy muszę bardzo długo czekać... Poniżej podam link do zdjęcia stopy. Czy to coś poważnego ? Czy w moim przypadku lepiej będzie udać się szybciej do ortopedy prywatnie? http://zapodaj.net/images/035895a77056a.jpg
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczone przez Panią zdjęcie nie otwiera się, co uniemożliwia interpretację. Jeśli na wizytę u specjalisty ortopedy musi Pani długo czekać, proszę skonsultować zdjęcie z lekarzem rodzinnym. Oczywiście może Pani także udać się na wizytę prywatnie.