Jak odczytać wynik badania wzroku?

Byłem na badaniu wzroku i dostałem wynik (załączam zdjęcie), ale nie znam się na tych liczbach. Okulista powiedział, że wszystko jest w porządku, ale te liczby się różnią od siebie w przypadku lewego i prawego oka. Zdjęcie dostępne jest pod adresem: http://zapodaj.net/images/4eda24d937196.jpg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety załączony link się nie otwiera, co uniemożliwia interpretację wyników. Jeśli jednak okulista stwierdził, że wszystko jest w porządku, powinien Pan mu zaufać. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości proszę ponownie skonsultować się z lekarzem okulistą.