Ból stawu barkowego i łokcia

Od 2 miesięcy boli mnie staw barkowy,na początku był to śilniejszy ból teraz słabszy, w czasie wykonywania ruchów ramieniem, ale ciągle mi w nim coś przeskakuje.Nie było żadnego urazu pewnego dnia zaczeło boleć i nie przechodzi.Stosowałam ketonal w żelu na to ramie ale ulga była tylko chwilowa.Boli mnie w nocy jak spie na tej rece.Ale od 2 dni zaczoł boleć mnie równiez łokiec jakbym miała dużego siniaka.Nie wiem czym to może być spowodowane bo w tej chwili nie pracuje i nie miałam żadnego urazu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe stawów zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty reumatologa lub ortopedy. Skierowanie do specjalisty uzyska Pani od lekarza POZ.