Ból stopy i podwyższone CRP

witam od 4 miesiecy mam problem z lewa stopa okolice przodostopia I kostki. Wynik D- dimerow 635 ale w badniu usg nie stwierdzono cech zakrzepicy. Noga nie jest ciepla, ani zaczerwieniona tylko troszeczke spuchnieta w okolicy palcow. Bylam na konsultacji stomatologicznej, laryngologicznej i ginekologicznej i wszystko jest ok. Dodatkowo wykonywalam badnie rtg pluc, zatok, rtg stopy i badania w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawow, dodam ze mam podwyzszone crp 10.50 oraz ob z tym ze ob spadlo

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u reumatologa, ponieważ objawy już dosyć długo się utrzymują.
Pozdrawiam