Ból stopy i praca stojąca

Bardzo boli mnie cała stopa prawej nogi, ten ból wędruje od palców ku kostce, mam wrażenie jak by mi ktoś zmiażdżył całą nogę. W najgorszym wypadku jest chodzenie w pracy, po 8 godzinach stania za ladą ledwo docieram do domu, srodki przeciwbólowe nie pomagają, proszę o konsultację

Lek. Marta Gryszkiewicz

Konsultacja niestety jest niezbędna z Pani udziałem w poradni chirurgicznej. Należy wykonać zdjęcie roentgenowskie bolącej stopy oraz lekarz ortopeda musi przeprowadzić badanie kliniczne. Proszę zgłosić się do poradni chirurgicznej u siebie w rejonie.