Ból stopy po naderwaniu rozcięgna podeszwowego

Witam. 2,5 miesiąca temu naderwałem rozcięgno podeszwowe (zostało to zdiagnozowane przez ortopedę w badaniu USG). Od tamtej pory wykorzystałem przez 6 tygodni z przerwami różne zabiegi fizykoterapeutyczne, tabletki przeciw bólowe i przeciw zapalne, suplementy mające na celu uelastycznienie ścięgien. Mimo tego nadal muszę chodzić "na palcach" gdyż nie mogę z powodu bólu dociążyć pięty. Po nocy stopa bardzo boli, trzeba ją "rozchodzić". Co dalej z tym robić, proszę o pomoc. Pozdrawiam, Krzysztof.

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby skonsultować się ponownie z ortopedą oraz wykonać kontrolne badanie obrazowe. Niemniej jednak rehabilitacja po takim urazie często jest długa i żmudna.