Ból stopy po złamaniu wieloodłamowym kości pięty

Urodziłem się z wadą tzw końsko szpotawa we wrześniu br uleglem wypadkowi w mieszkaniu doznałem złamania wieloodłamowego kości pięty odrutowano mi pięte 6 drutami 'k' po 6 tygodniach wyjęto druty zrobiono zdjęcie lekarz oświadczył że jest to dopiero pierwsza faza zrastania i 20 grudnia mam się pokazać noga puchła więc stosowałem Altacet i małe czwiczenia co powinienem dalej robić aby jakoś powoli dojść do formy jakie czwiczenia i środki na bul stopy moge używać

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę teraz zgłosić się do lekarza prowadzącego. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.