Ból, swędzenie i napięty skalp głowy

Witam, od dwóch lat mam problem z bolącą, swędzącą skórą głowy. Skalp jest napięty, pojawiają się co jakiś czas malutkie krosty, jednak nie są wypełnione żadnym płynem. Dwa lata temu stosowałam wcierkę do włosów na bazie alkoholu. Mam wrażenie, że problemy pojawiły się w tamtym czasie. Wtedy również zaczęło się masowe wypadanie włosów, które trwa do teraz. Jak sobie z tym poradzić? Wszystkie badania w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza deermatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.