Dwa guzki w węzłach chłonnych

Witam. Wyczyłam palcami że mam dwa guzki bodajże węzły chłonne jeden pod żuchwą twardy, przy nacisku bolący ból promoeniujący do zęba, ruchomy, drugi natomiast na szyi niżej kąta żuchwy twardy, nie bolący ruchomy. Czy to moze byc objaw raka? Dodam ze mam powiększony jeden migdał (nie boli nie mam problenów z połykaniem)od połowy lipca. Na jakoe badania powinna się udać i czy ma to związek z migdałem?

Lek. Tomasz Budlewski

opis bardziej wskazuje na zmiany infekcyjne. prosze koniecznie udac się dolekarza rodzinnego,po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.