Ból szyi nad mostkiem i pod mostkiem oraz 5-minutowe bóle ramion i karku a zapalenie nerwu międzyżebrowego

Miewam jakieś dziwne bóle raz szyi raz nad mostkiem, niekiedy pod mostkiem, czasami takie pięciominutowe bóle ramion karku i byłem u kardiologa. Powiedział, że to zapalenie nerwu międzyżebrowego. Doradźcie czy to na pewno to odczuwam jakiś wewnętrzny strach przed śmiercią? Ciśnienie 126 * 75 puls 61 morfologia ok ekg ok i co dalej mam robić?

Witam serdecznie,

Kardiolog wykluczył przyczyny sercowo-naczyniowe dolegliwości. Poza tym wyniki badań są prawidłowe. W zasadzie diagnoza została postawiona.
Gdyby bóle nie ustąpiły wskazana będzie kolejna wizyta u lekarza prowadzącego. W tej sytuacji do rozważenia jest wykonanie rtg odcinka szyjnego kręgosłupa.
Pozdrawiam