Ból szyi i okolicy ucha

Boli mnie szyja, tak jakby od węzłów. Ból przechodzi wyżej w kierunku lewego ucha w którym odczuwam pulsujący ból co jakiś czas. Sama szyja w miejscu gdzie odczuwam ból jest bardzo delikatna, kiedy dotykam skóry mam uczucie jakby była poparzona czy obdarta, dotyk sprawia mi ból, pomimo tego, że nic na niej nie widać ani też nic sobie nie zrobiłam. Poruszanie szyją (np. przy przechyleniu głowy w bok) też sprawia ból. Czy może być to zwykłe przewianie?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy ustapią w ciągu kilku dni mozliwe że tak, jeśli nie prosze skontaktować się z lekarzem