Ból szyi i powiększone węzły chłonne

Moja choroba zaczęła sie od bólu szyji i powiększonych więzów chłonnych , był suchy kaszel i na koniec dnia ogólne przemeczenie i bóle w stawach i kościach na drugi dzień pojawił sie cieknący nos i katar mam nadal bóle stawów i oczy mi łzawią i leżę w łóżku mam gorączkę nadal mam ból gardła i mokry kaszel czy to jest grypa czy przeziębienie ? Zy powinnam iść do lekarza ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na infekcję. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.