Ból szyi i zatkane ucho

Witam,od tygodnia borykam się z bólem szyi,po prawej stronie,nie umiem dokładnie zlokalizować bólu,boli mnie przy naciskaniu pod uchem,z tyłu szyi,przy kręceniu głową ,mam wrażenie zatkanego ucha z szumami szczególnie w nocy,mam wrażenie ciepła prawej strony twarzy,biorę dalacin od tygodnia i nic.Nie mam powiększonych węzłów,ani zapalenia gardła,nie naderwałam mięśni karku.Szyja jest bardzo wrażliwa na dotyk. Co mam robić?

Witam! Niestety zakres porady w tym przypadku przekracza możliwości naszego serwisu. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zadecyduje o dalszym postępowaniu.