Powiększone węzły chłonne na szyi, zatkane ucho i dziurka od nosa

Witam. Może to zabawne o co zapytam. Ale od kiedy jestem przeziębiona mam powiększony węzeł chłonny po prawej stronie na szyi, przy uchu, mam lekko zatkane pisze ucho ucho i prawą dziurkę od nosa. Co to oznacza? Czy powinnam się martwić? Dodam, że wczoraj odwiedziłam lekarza i stwierdził u mnie lekkie zapalenie krtani.

Witam,
ma Pani objawy łagodnej infekcji dróg oddechowych być może z zajęciem ucha.
Należałoby odczekać 7-10 dni do ustąpienia objawów.
Jeżeli po tym czasie stan nie poprawi się - wskazana byłaby ponowna wizyta u lekarza.

pozdrawiam