Ból tylnej części głowy podczas stosunku seksualnego

podczas stosunku seksualnego boli mnie tylna część głowy. Ból jest okropny. Czym to może być spowodowane? wiek - 50 płeć - męszczyzna

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
objawy, o których Pan pisze są niepokojące. Proponuję jak najszybciej skonsultować się z lekarzem w tej sprawie. Być może potrzebna będzie konsultacja z kardiologiem lub neurologiem. Proszę nie bagatelizować tych objawów.
Pozdrawiam