Nadmierna ilość wydzieliny z pochwy podczas stosunku

od kilku miesiecy podczas stosunku z partnerem po prostu wylewa sie ze mnie jakas wydzielina i jest jej bardzo duzo. nie jest to ani mocz ani gesty sluz. nie jest to tez kobiecy wytrysk poniewaz wystepuje to kilka razy i nawet bez orgazmu. ostatnio uniemozliwilo to stosunek poniewaz cale lozko zostalo zamoczone. nie wiem co to moze byc i czym jest spowodowane? wszystkie wyniki ginekologiczne mam ok, czy to jest normalne?

Piotr Pilarski

Nie musi to być patologia tym bardziej, że wyniki są prawidłowe.

Pozdrawiam.