Duża ilość wydzieliny z pochwy podczas stosunku

Witam. Od pewnego czasu dreczy mnie pewien problem. Po kilku minutach stosunku pojawia sie u mnie bardzo duza ilosc wydzieliny uniemozliwiajaca dalsze wspolzycie :( wyglada to tez nieestetycznie i jest dla mnie klopotliwe i meczace. Bylam u kilku lekarzy cytologia, usg ok, nadzerka wymrozona, bralam takze z partnerem leki przeciwzapalne przepisane przez lekarza, niestety nie pomoglo. Bardzo mnie meczy ta sytuacja i prosze o pomoc moze sa osoby ktore mialy taki problem i udalo im sie go pokonac.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz ginekolog wykluczył przyczyny ginekologiczne to proszę udać się do lekarza seksuologa.