PCOS i duża nadżerka

Witam. Mam 31 lat i zdiagnozowane PCO. Badanie gin i USG miesiac temu. Brak jakichkolwiek zmian anatom, jajniki wygladaja ladnie (nie bardzo "policystycznie"), cytologia w normie, ale dosc duza nadzerka. Okres ok 30 dni. Moim problemem od roku sabrazowe, skape plamienia przed okresem trwajace ok 3-5 dni. Nigdy wczesniej nie mialam takich objawow. Od roku staramy sie bezskutecznie o ciaze. Czy moze mi Pani doradzic jakie badania zrobic gdyz lekarze te plamienia ignoruja? Dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Sugeruję w pierwszej kolejności wyleczyć nadżerkę i dopiero gdy plamienia będą się utrzymywały poszerzać diagnostykę.