Ból ud u 92-letniego mężczyzny

Witam, mój 92-letni Ojciec cierpi z powodu bólu uda. Przestał chodzić, jeździ na wózku. Lekarze po licznych badaniach, prześwietleniu odcinka lędźwiowego, stawu biodrowego przepisali leki przeciwzapalne, przeciwbólowe i na tym polegała pomoc. Ze wględu na zaleczonego raka prostaty nie kwalifikuje się do rehabilitacji. Czy rzeczywiście nie ma dla Niego żadnego ratunku, czy wszystko już zostało zrobione? Ojciec zawsze był sprawny, jeździł na rowerze, bardzo dbał o zdrowie. Z pow., M.B.

Witam serdecznie. Z pewnością nie powinno tak być, choć trudno wnioskować na temat ewentualnej etiologii. Dużo zależy od badania bezpośredniego..