Ból uda po zewnętrznej stronie i mrowienie w nodze
Witam, Od kilku miesiecy bolal mnie kregoslup,glownie w odcinku ledzwiowym oraz lopatki. Bol lopatek minal,ledzwiowy zostal minimalny.Natomiast teraz boli mnie udo.Glownie po zewnetrznej stronie.Wczoraj odczuwalam rowniez mrowienie w calej nodze Wiem,mam zrobic rtg oraz isc do lekarza. Ale prosze o pomysl co to moze byc. Boje sie, ze to cos od miesakow. Czy moze bol kregoslupa przejsc na udo? Pozdrawiam serdecznie
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości jak najbardziej mogą być wynikiem patologii kręgosłupa lędźwiowego. Przede wszystkim proszę zatem, tak jak Pani napisała, wykonać RTG, a następnie skonsultować się z lekarzem.