Ból uszu i piszczenie

Witam, mam na imię Jonna jestem maturzystką i mam 19 lat, od kilku miesięcy borykam się z moimi uszami. Mianowicie na początku były bóle obydwóch uszu (przewiałam je mocno bo przy katarze silnie mnie bolały w nocy), byłam u laryngologa 2 razy, ale niczego takiego nie stwierdził. Teraz pojawiło się codzienne, krótkotrwałe (do 5 sekund) piszczenie w obydwu uszach, raz w jednym, a raz w drugim. Zastanawiam się czy to może być na tle neurologicznym, bo moja mama ma coś z błędnikiem. Proszę o odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą występować na podłożu neurologicznym. Wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa. Do poradni neurologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.