Ból w 4. dniu miesiączki

Czy ból pojawiający się dopiero w 4 dniu miesiączki jest normalny? Dodam ze od kilku miesięcy powtarza się dokladnie 4 dnia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe nie wydają się wskazywać na żadne nieprawidłowości. Podczas najbliższej, rutynowej kontroli u specjalisty ginekologa proszę jednak o tym wspomnieć.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każda kobieta odczuwa bóle miesiączkowe inaczej. Nie ma jednej reguły. Jeśli ból ustępuje po środkach przeciwbólowych lub rozkurczowych, to nie ma powodów do niepokoju.