Ból w dole pleców u 35-latka

Mam 35 lat, mężczyzna z bólem w dole pleców przy lekkim schylaniu się. Od tygodnia mam ten problem, wcześniej nie było żadnych objawów z bólem w plecach. Cały czas odczuwam jakby "napięcie" w dole pleców, intensywniejsze po prawej stronie. Wybierałem się do pracy zagranicą, ale w tym stanie będzie to niemożliwe. Co z tym można zrobić ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.