Ból pleców od kilku tygodni

Witam, od kilku tyg. bolą mnie plecy, wpierw był to ból w dolnej części pleców, dość silny, pomagało chodzenie w pozycji zgiętej do przodu, po jakimś czasie ten ból zniknął, a pojawił się nowy, boli mnie górna część pleców, w okolicach pod łopatkami, głównie lewą. 3 miesiące temu przechodziłam najprawdopodobniej ropne zapalenie zatok, po wyleczeniu którego (Sinupretem) częściej się przeziębiałam, raz na 2-3 tyg. Kilka miesięcy temu przez ok. miesiąc ćwiczyłam (p.Chodakowska). Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.