Ból w dolnej części pleców oraz drętwienia i mrowienia a konieczność wizyty u neurologa
Problemem, z którym się borykam od roku, ale objawy nasilają się w ostatnich 3 miesiącach to ból w dolnej części pleców, nasila się wcześnie rano- nie daje mi spać, odczuwam sztywność pleców, promieniuje na pośladki, odczuwam drętwienie i mrowienie od pasa w dół. Lekarz rodzinny zalecił mi rozbienie RTG kręgosłupa 1-s. Drobne osteofity na krawędziach trzonów L4 i L5. Poza tym obraz radiologiczny kręgosłupa 1-s w granicach normy. Czy jest powód do niepokoju i wskazana wizyta u Neurologa?

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.