Ból w głębi pośladka
Witam, mam 22 lata i jestem sportowcem, od 3 miesięcy odczuwam ból w głębi prawego pośladka, żadna rehabilitacja, wizyty u kręglarzy i ćwiczenia nie zmniejszają bólu, który nasila się po wysiłku. Wynik rezonansu magnetyczneego: Zniesiona lordoza lędźwiowa, nieduża lewostronna skolioza, guzki shmorla pogranicza Th/L, Na poziomie L4-5-S1tylna nieduża wypuklina modeluje worek oponowy. Czy któreś z tych schorzeń, może powodować podaną przeze mnie wcześniej dolegliwość?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Ze względu na obecność wypukliny, która modeluje worek oponowy może dochodzić do ucisku nerwu. Proponuję udać sie do ortopedy lub neurologa.
Pozdrawiam