O czym świadczy wynik badania obrazowego kręgosłupa 26-latka?

Lewostronna skolioza ledzwiowa.zniesiona lordoza ledzwiowa z poziomym ustawieniem kości krzyżowej. Krążki m/k L4-L5, L5-S1 obniżone z cechami dehydracji.Na poziomie L2-L3, L3-L4 mała wypuklina dyskowa typu bulging nieco modeluje worek oponowy. Na poziomie L4-L5 centralna przepuklina dyskowa w osi Strzałkowej wielkości do 7 mm, modeluje worek oponowy , otwory m/k zwezone .Na poziomie L5-S1 kregozmyk wielkości 5 mm.Tylno-lewoboczna wypuklina dyskowa wielkości w osi Strzałkowej do 6mm bez kompresji

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie